piątek, 31 sierpnia 2012

Bahlsen


Niedawno ukazała się seria produktów: ,,Smaki Dzieciństwa”, w której skład wchodzą takie smaki jak:

- Ciasto Wiśniowe z czekoladą
- Szarlotka
- Makowiec
 Od firmy otrzymałam dwa ostatnie, które bardzo mi posmakowały.

Krakuski o smaku szarlotki.W tych ciastkach zauroczył mnie nie tylko smak, ale i ich wygląd. Są one w kształcie jabłka, na którym widnieje napis ,,Krakuski”. Co do smaku, w ciastkach znajdują się duże kawałki suszonego jabłka, dzięki którym są one tak pyszne. W ciastkach wyczuwalna jest nutka cynamonu, która w połączeniu z jabłkiem i kruchym ciastkiem tworzy idealne połączenie.

Krakuski o smaku makowca.
Ciastka mają okrągły kształt co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Są one posypane makiem, który nadaje im charakterystyczny smak. W środku dodana jest średnia ilość skórki pomarańczowej. Producenci postarali się, aby smak ciastek był przybliżony do smaku makowca. Ciastka zarówno te o smaku szarlotki i te o smaku makowca są ciastkami kruchymi, dzięki czemu są one świeże i chrupiące przez długi czas.

Herbatniki z czekoladą mleczną -Hit.
Kruche ciastko z przepyszną mleczną czekoladą. Ciastka idealnie nadają się na spotkania przy kawie lub herbacie.  Producenci postarali się, aby podczas jedzenia ciastka nie pobrudzić sobie palców czekoladą oraz aby były one świeże dzięki opakowaniu otwórz/zamknij.

Zapraszam Was do odwiedzenia strony firmy Bahlsen, na której możecie dowiedzieć się więcej na temat produktów:http://www.bahlsen.pl/

4 komentarze:

  1. Ajjj a ja akurat tutaj głodna siedzę :DD
    +Zapraszam do siebie :), dopiero zaczynam więc byłoby mi miło gdybyś u mnie zagościła :) Za wszystko się odwdzięczę, obserwujemy ? :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie umiem piec więc uwielbiam wszystkie gotowe ciastka i ciasteczka. Aż znowu, mam ochotę na coś słodkiego...

    OdpowiedzUsuń